niedziela, 8 lipca 2012

Czyżby to nowy blog?

   Hahaha nie! Totalnie głupio że musiałam założyć nowego no ale cóż, Kasia blondynka i tak się zdaża. Cały czas byłam zalogowana na swoim koncie i nie przejmowałam się tym jakiego mam e-meila czy nazwe użytkownika. I musiałam na moment oddać laptopa więc usunełam historie a co za tym idzie wszędzie mnie wylogowało i pousuwało nazwy. No i nie wiem, za cholere nie wiem jaką miałam tą nazwe.
Więc musiałam założyć tego a przy okazji przekopiowałam posty, tylko mi troche szkoda. Już było 20 obserwatorów, pod postami po 15-20 komenatrzy. I teraz znów będzie zabawa w komentowanie innym  postów :(  Musze też ogarnać blogi które obserwowałam, troche tego było a nie pamietam wszystkich.
Każdy kto obserwował tamtego bloga moze sobie usunąć go a zaobserwować tego, bo to tutaj bede pisać.

    Dziś będzie bez zdjec, a szkoda bo byłam tu i tam i mogłam zaopatrzyć się w aparat ale nie myslałam ze będe jednak kontynuowac mego blogaska no i zdjęc nie robiłam.
A gdzie byłam?
   W mojej nowej szkole :D !
   Przyjeli mnie tam gdzie chciałam, a dokładnie Technikum Ksiegarskie na Technika cyfrywych procesów graficznych. Zastanawiałam sie także nad organizacja reklamy i obsługą turystyczną ale na pierwszym miejscu postawiłam te 'cyfrowe procesy'. Nie byłam zdziwiona że zostałam przyjęta, nie jest to super ekstra oblegana szkoła a na 50 osób które przypadły na tego technika ja byłam na 4 miejscu pod względem liczby punktów (a przypomne że mialam tylko 130 na 200). A przy okazji, prócz witaj nowa szkoła witaj również nauko hiszpańskiego <3. 2 godziny tegodniowo to mało (tak miałam z rosyjskim w gimnazjum i prócz cyrylicy nie umiem nic więcej) więc być może poproszę rodziców o korepetycje lub jakieś lekcje w grupie.

   A dodatkowo narazie Adios wam mówie, a raczej Hasta la vista. W poniedziałek rano wylatuje do Bułgarii a wracam dopiero 19 lipca, więc przez ten czas jak wiadomo postów nie będzie (choć laptopka z internetem na wszelki wypadek będe miała).

No to ten tego, zapraszam do ponownego obserwowania :)

5 komentarzy:

 1. No nie ładniee. Ale zdarza się ;p
  Ten blog z pewnością będzie jeszcze sławniejszy, tylko ZAPISZ E-MAIL :D
  Szkoda, że Cię nie będzie.. No alee - wakacje.
  Więc miłego pobytu ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. miłych wakacji ;)
  i obserwuje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale wpadka no ale cóż każdemu może się zdarzyć

  OdpowiedzUsuń
 4. oj nie przejmuj się, zdarza się :)

  OdpowiedzUsuń

Staram sie zawsze odpowiedzieć na komentarze :)