niedziela, 27 stycznia 2013

FERIE


    No i zaczęło się. Idealny termin. Nie chciałabym miec ferii jako pierwsza bo gdy wrócilam do szkoły po nowym roku musiałam jeszcze ogarnąć oceny, nie wszystkie były wystawione, niektóre się wachały. Był czas. Tu dostac lepsza ocene z WF, tu gorszą z ang... W ostatnim terminie równiez bym nie chciała bo wtedy chodzenie do szkoły jest jak w czerwcu. Można sobie olac, i tak za chwile ferie, i tak przez 2-3 tygodnie połowy klasy nie ma. Zresztą ja tez już nie wyrabiałam, te dwa tygodnie to było przychodzenie ze szkoły i od razu spanie, głowa mnie bolała co drugi dzień, jakaś masakra.
   Tak więc pierwszy semestr szkoły średniej zakończyłam ze srednią 3,94 i zachowaniem dobrym. (gdybym raz miała czas po szkole to bym miała średnią 4 ale niestety nie zdązyłam poprawić oceny z ang więc cóz).

Plany na ferie?
 *   Spelnienie marzeń. Robie prace na konkurs a mam na to dwa tygodnie bo musze ją oddać do sprawdzenia nauczycielce po feriach. Jeśli wygram to będe przeszczęsliwa. Ale o tym dowiem się za jakieś dwa miesiące.
 *   Pykanie od rana do wieczora <no, a raczej w czasie wolnym> w Simsy i Gta. Gta przemyciłam do domu ze szkolnego komputera :)
 *   Poćwiczyć.
 *   Zrobisz szaloną, forever alone impreze. Bede sie lenic, nic nie robić i denerwowac sąsiadów glośną muzyką.
    Miałam rownież iż na ulotki, niezła kasa by była ale mojemu tacie nie chcialo sie zadzwonić i dopytac o szczegóły, zresztą mogłabym już na to nie mieć czasu. Jak zwykle.

    A póki co czekam niecierpliwie na koniec marca i moje urodziny.  

14 komentarzy:

 1. Choroba 'forever online'? Objawia się w ferie, dwa tygodnie na to chorowałam :D
  Powodzenia w wypełnieniu zaplanowanych planów :p

  OdpowiedzUsuń
 2. no to udanych ferii życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. milutkich ferii : D forever alone impreza, coz za pomysl! z tym konkursem to powodzenia. mi drugi trymestr konczy sie dopiero jakos w polowie lutego.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tez mam teraz ferie ;3 powodzenia w konkursie :)  whereareyouparadise.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. a ja jeszcze czekam na ferie ;c

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja niestety miałam ferie jako pierwsza i nie podobało mi się to ;C

  OdpowiedzUsuń
 7. zazdorszcze feri :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ja mam teraz ferie.;) Boje sie wracac do szkoly.o_O.

  Moj blog.'♥

  OdpowiedzUsuń

Staram sie zawsze odpowiedzieć na komentarze :)